Liban 9 dni - Trasa

1 dzień - zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, wylot do Bejrutu.

2 dzień - przylot na miejsce, pobyt nad morzem, Byblos - pozostałości starożytnego miasta Fenicjan, twierdza krzyżowców, port, nocleg w regionie nadmorskim.

3 dzień - Sydon - zamek na wodzie - twierdza krzyżowców, labirynt suku z manufakturami lokalnych produktów, Beittedine - położony w górach pałac druzyjskiego emira, nocleg w regionie nadmorskim.

4 dzień - pobyt nad morzem, jaskinia Jeita z naciekami skalnymi i podziemnym jeziorem, które przemierzamy łodzią,  kolejka linowa z lat sześćdziesiątych na górę z panoramą Bejrutu i Harissą - sanktuarium maryjnym, nocleg w regionie nadmorskim. 

5 dzień - antyczne, rozległe miasto Baalbek, jako jedno z nielicznych, w tak dużym stopniu pozwala nam sie przenieść do dawnego świata rzymskiego z monumenatalnymi świątyniami, lokalna, rodzinna winnica z degustacją libańskich win, nocleg w regionie nadmorskim. 

6 dzień - pobyt nad morzem, Annaya - miejsce kultu św. Charbela, ukryty w pieczarze, otulony mchami i porostami wodospad z nurtem opadającym w otchłań szczeliny skalnej, wyprawa pośród górskich jezior, nocleg w regionie nadmorskim.

7 dzień - wyprawa do wąwózu Qadicha z opadającymi głęboko ścianami skalnymi i wodospadami oraz położonymi ponad kanionem osadami, Bcherre - usytuowane pośród gór kamienne domostwa i kościoły maronickie, pokryte pomarańczową dachówką, wykuty w skale klasztor św. Antoniego, Las Bożych Cedrów, nocleg w regionie nadmorskim.

8 dzień - Bejrut - Plac Gwiaździsty z wieżą zegarową, a wokół świątynie - katedry - prawosławna i maronicka oraz meczet i synagoga , murale wyrażające trudną historię najnowszą Libanu, nadmorski bulwar i wyłaniające się z wody Gołębie Skały, wyjazd na lotnisko.

9 dzień - wylot do Warszawy, przylot na miejsce.

Zapisz się na wyjazd