Iran 16 dni - Piloci

Zbigniew

Pilot wycieczek zagranicznych z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat podróży, odwiedził już 76 kraje świata. Specjalizacja – świat islamu. Autor przewodnika po Iranie nagrodzonego Nagrodą Magellana na Targach Książki w 2018 r. za najlepszy przewodnik tekstowy, oraz najnowszego "Przewodnika po świecie islamu" wydanego w 2021 r. Języki: angielski, rosyjski i francuski, wyznawca zasady, że w każdym kraju, do którego się podróżuje, warto znać chociaż kilka słów w jego języku.

Mateusz

Przewodnik górski, znajomość języka rosyjskiego, angielskiego. Prowadzi u nas wyjazdy Gruzja Armenia, do Iranu i Czarnogóry, Uzbekistan, Kazachstan i wiele innych.

Kamila

Absolwentka filologii polskiej i psychologii. Na co dzień dużo pisze: na tematy górskie, podróżnicze, biegowe, dotyczące sprzętu turystycznego, przeprowadza wywiady i publikuje recenzje książek. Współpracuje z serwisami internetowymi oraz prowadzi blog www.barswiat.pl, gdzie promuje aktywną turystykę rodzinną. Zazwyczaj aktywnie spędza czas: biega (udział w maratonach i w biegach górskich), lubi turystykę rowerową, kajaki, chodzi po górach, wspina się i praktykuje jogę. Zimą preferuje biegówki. Odwiedziła już prawie wszystkie kraje w Europie, podróżowała po Azji, była w Ameryce Północnej i Afryce, ale niezmiennie fascynuje ją szeroko pojęty "Wschód". Od kilkunastu lat wraca na Kaukaz. Pilotuje w języku angielskim i rosyjskim, uczy się hiszpańskiego i gruzińskiego. Dla Wytwórni prowadzi głównie wyjazdy do Iranu oraz Gruzji i Armenii.

 

 

Zapisz się na wyjazd