Zakarpacie - Ceny

W cenie: noclegi (pokoje 2,3,4-osobowe w regione Mukaczewa, pokoje wieloosobowe we Lwowie), transport - autokar, ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota, impreza sylwestrowa z jadłem i muzyką ukraińską.

W cenie nie ma: wyżywienia, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Na wszystko, czego nie ma w cenie, trzeba przeznaczyć około 200 zł.

Bilety wstępu: w sumie około 580 uah na osobę. Na zwiedzanie Lwowa należy przeznaczyć około 70 uah/osoba, na zwiedzanie Żółkwi około 40 uah/osoba. Degustacja win to około 70-80 uah, kąpieliska termalne to koszt 300 uah (za 3 godziny, w tym 30 minut sauny; dodatkowo należy przygotować 30 uah na wynajęcie szafki - może być jedna szafka na dwie osoby), wstęp do Zamku Palanka w Mukaczewie to koszt 40 uah, Pałac Schonbron - 20 uah/osoba.

Hrywny ukraińskie można zakupić w kantorach na Ukrainie wymieniając złotówki, dolary lub euro. Sugerujemy wymianę ze złotówek po przekroczeniu przejścia granicznego, po stronie ukraińskiej. Złotówki będzie jeszcze można wymienić na hrywny w drodze powrotnej, we Lwowie. Na terenie Zakarpacia można wymienić na hrywny euro lub dolary.
Hrywny można również wypłacać z bankomatów, koszty prowizji są uzależnione od rodzaju karty oraz indywidualnej umowy z bankiem. Bankomaty są dostępne, płatność kartą jest możliwa zazwyczaj w droższych restauracjach, sklepach - sugerujemy mieć ze sobą gotówkę.

Terminy wyjazdu

  • wyjazd: 2020-12-30, powrót: 2021-01-03

    Pokój Opis Cena / os. Miejsca
    pokoje 2-osobowe wszystkie noclegi 780
    pokoje 3-osobowe wszystkie noclegi 730
    pokoje 4,5-osobowe 730