Bukowel - Program

Bukowel położony w regionie Czarnohory

6 dni na nartach

60 km tras narciarskich, oświetlony stok, ratrakowane i naśnieżane trasy, wyciągi-czteroosobowe krzesełkowe, średni czas oczekiwania do wyciągu- 2 minuty.

Dojazdy na stoki- autokarem, natomiast jeśli ktoś chce o innej godzinie, może skorzystać z transportu lokalnego, kursowy bus jeździ w odstępie czasowym godziny, koszt - 4 zł.

Ceny wyciągów - 1 dzień (włącznie z wieczorną jazdą)- około 140 zł, wypożyczenie sprzętu (narty, buty, kijki, kask)- około 25-30 zł za dobę.

OŚRODEK NARCIARSKI BUKOWEL - www.bukovel.com

W Bukowelu obowiązuje używanie kasku podczas jazdy na nartach. 

Drahobrat

całodniowa wyprawa poprzez lasy, śnieg i wertepy radzieckim samochodem terenowym na pace do ośrodka narciarskiego Drahobrat- 10 km. tras narciarskich.

Lwów

Opera otwierająca reprezentacyjny Prospekt Swobody z pomnikami Szewczenki i Mickiewicza, system umocnień: arsenały i baszta prochowa, Cerkiew Wołoska, Katedra Łacińska z gotyckimi łukami we wnętrzu tworzącymi atmosferę podniosłości, kaplica Boimów pokryta w całości manierystycznymi płaskorzeżbami, zaułek z mistyczną średniowieczną Katedrą Ormiańską, pełną tajemniczych, mrocznych malowideł, fresk i mozaiki, galeria Dzyga z tworami młodych lwowskich artystów, rynek z ratuszem i kamienicami: czarną i królewską - siedzibą króla Jana III Sobieskiego, bazary ze starociami i rękodziełem, przepełniony rzeźbą Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. 

Zapisz się na wyjazd