Gruzja Armenia WAW KUT - Piloci

Mateusz Ruta - współpracuje z nami od kilku lat, pilotował wcześniej nasze wyjazdy: Gruzja Armenia, Rumunia, Ukraina, Macedonia.

Z zawodu urbanista, wielbiciel długich górskich dystansów, fascynat Wschodu i znawca wina. Szczególnie upodobał sobie Rumunię i Kaukaz, gdzie studiował, mieszkał oraz pracował. Prywatnie przemierza z plecakiem przede wszystkim różne zakątki Azji, w ostatnich latach zwłaszcza obszar poradziecki, Bliski Wschód oraz Azję Południową i Południowo-Wschodnią. W podróżach szuka drugiego człowieka, obszarów pokonfliktowych, styków kultur i lokalnych smaków, najlepiej w niespiesznym towarzystwie czarki dobrej herbaty lub, w zależności od regionu, filiżanki aromatycznej kawy.

Kamila Gruszka - pilot wyjazdów Wytwórni Wypraw od wielu lat, obecnie pracownik biura w Krakowie.

Absolwentka filologii polskiej i psychologii. Interesują ją tematy górskie, podróżnicze, biegowe, dotyczące sprzętu turystycznego. Współpracuje z serwisami internetowymi oraz prowadzi blog www.barswiat.pl, gdzie promuje aktywną turystykę rodzinną. Zazwyczaj aktywnie spędza czas: biega (udział w maratonach i w biegach górskich), lubi turystykę rowerową, kajaki, chodzi po górach, wspina się i praktykuje jogę. Zimą preferuje biegówki. Odwiedziła już prawie wszystkie kraje w Europie, podróżowała po Azji, była w Ameryce Północnej i Afryce, ale niezmiennie fascynuje ją szeroko pojęty "Wschód". Od kilkunastu lat wraca na Kaukaz. Pilotuje w języku angielskim i rosyjskim, uczy się hiszpańskiego i gruzińskiego. Dla Wytwórni prowadzi głównie wyjazdy do Iranu oraz Gruzji i Armenii.

Kamila Gruszka - pilot wyjazdów Wytwórni Wypraw od wielu lat, obecnie pracownik biura w Krakowie.

Absolwentka filologii polskiej i psychologii. Interesują ją tematy górskie, podróżnicze, biegowe, dotyczące sprzętu turystycznego. Współpracuje z serwisami internetowymi oraz prowadzi blog www.barswiat.pl, gdzie promuje aktywną turystykę rodzinną. Zazwyczaj aktywnie spędza czas: biega (udział w maratonach i w biegach górskich), lubi turystykę rowerową, kajaki, chodzi po górach, wspina się i praktykuje jogę. Zimą preferuje biegówki. Odwiedziła już prawie wszystkie kraje w Europie, podróżowała po Azji, była w Ameryce Północnej i Afryce, ale niezmiennie fascynuje ją szeroko pojęty "Wschód". Od kilkunastu lat wraca na Kaukaz. Pilotuje w języku angielskim i rosyjskim, uczy się hiszpańskiego i gruzińskiego. Dla Wytwórni prowadzi głównie wyjazdy do Iranu oraz Gruzji i Armenii.

Mateusz Bury - współpracuje z nami od kilku lat, pilotował wcześniej nasze wyjazdy: Gruzja Armenia, Iran, Czarnogóra, Bułgaria, Transylwania, Uzbekistan, Kazachstan i wiele innych. Przewodnik górski, znajomość języka rosyjskiego, angielskiego.

Paulina Wałowska - doświadczony pilot, jej ulubione kierunki to Kaukaz i Azja Centralna. Dla Wytwórni prowadzi m.in. wyjazdy do Gruzji i Armenii.

Zapisz się na wyjazd