Gruzja Armenia WAW - Piloci

Mateusz Ruta - współpracuje z nami od kilku lat, pilotował wcześniej nasze wyjazdy: Gruzja Armenia, Rumunia, Ukraina, Macedonia.

Z zawodu urbanista, wielbiciel długich górskich dystansów, fascynat Wschodu i znawca wina. Szczególnie upodobał sobie Rumunię i Kaukaz, gdzie studiował, mieszkał oraz pracował. Prywatnie przemierza z plecakiem przede wszystkim różne zakątki Azji, w ostatnich latach zwłaszcza obszar poradziecki, Bliski Wschód oraz Azję Południową i Południowo-Wschodnią. W podróżach szuka drugiego człowieka, obszarów pokonfliktowych, styków kultur i lokalnych smaków, najlepiej w niespiesznym towarzystwie czarki dobrej herbaty lub, w zależności od regionu, filiżanki aromatycznej kawy.

Mateusz Bury - współpracuje z nami od kilku lat, pilotował wcześniej nasze wyjazdy: Gruzja Armenia, Iran, Czarnogóra, Bułgaria, Transylwania, Uzbekistan, Kazachstan i wiele innych. Przewodnik górski, znajomość języka rosyjskiego, angielskiego.

Paulina Wałowska - doświadczony pilot, jej ulubione kierunki to Kaukaz i Azja Centralna. Dla Wytwórni prowadzi m.in. wyjazdy do Gruzji i Armenii.

Zapisz się na wyjazd