Huculska Przygoda - Program

Spływ w kanionie Dniestru, wyprawy górskie Czarnohory, zakamarki Jaskini Młynki, rafting Czeremoszem, lokalne przysmaki i biesiada huculska bez końca, a po wszystkim lokalny browar i knajpy Lwowa

Spływ Dniestrem

Spływ Dniestrem - spływ łodziami pontonowymi z instruktorami, wijącą się w kanionie, pośród lasów i łąk rzeką, noclegi w głuszy nad rzeką, biesiady przy ognisku.

Nadrzeczne skały z pieczarami i panoramą Dniestru, czerwone ściany Kanionu Dniestrzańskiego.

Naddniestrzańskie twierdze i pałace - forteca Rakowiec, pałac Badenich.

Huculi

U Hucułów - obronne chaty grażdy, mitologia huculska z wiedźmami, opyrami i wilkołakami, w świecie huculskich instrumentów muzycznych, zielarnia, a wieczorem huculskie tańce, kołomyjki i hulanki przy muzyce folkowej na żywo zespołu 'Hucuł', biesiada z kuleszą, banoszem i samogonem.

U Hucułów - wyprawy w góry z panoramą Czeremoszu i pasma Czarnohory.

Czarnohora

Wyprawy górskie - Howerla, Wodospady Pruteckie, Jezioro Niesamowite, formy skalne Szpyci, nocleg w górskiej głuszy.

Wyprawa górska - Pop Iwan, obserwatorium na szczycie góry, formy skalne Uszatego Kamienia, Jezioro Mariczeńka, nocleg w głuszy nad górskim jeziorem.

Dżuryński wodospad

Dżuryński wodospad - kąpiel pod wodospadem, położony w kanionie z czerwonej skały Czerwonogrodzki Zamek.

Rafting Czeremoszem

Rafting Czeremoszem.

Jaskinia Młynki

Poczuj się grotołazem - wyprawa po tunelach i zakamarkach Jaskini Młynki... a po wszystkim Browar Mikuliniecki - kraftowe piwo, sięgające tradycjami do XV wieku, degustacja i relaks.

Lwów

Lwów - Stare Miasto - Opera - wizytówka Lwowa, reprezentacyjny Prospekt Swobody z pomnikami Szewczenki i Mickiewicza, kościoły - bernardynów i dominikanów, Katedra Łacińska - wewnątrz, gotyckie łuki wywołują poczucie podniosłości, kaplica Boimów pokryta w całości płaskorzeźbami przedstawiającymi sceny biblijne, rynek z ratuszem i kamienicami - Czarną i Królewską - siedzibą króla Jana III Sobieskiego, zaułek z mistyczną i tajemniczą Katedrą Ormiańską, rzeźbiony cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich,

Zapisz się na wyjazd