Czarnogóra - Trasa

1 dzień - zbiórka o godz. 12 na parkingu przy Pl. Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie (ławki przed wejściem do Teatru Dramatycznego), wyjazd o godz. 12.15.

2 dzień - Żabljak - górski relaks nad jeziorem Czarnym, nocleg w regionie Żabljaka.

3 dzień - wbudowany w skałę monasteru Ostrog, masyw Lovcen - panorama Boki Kotorskiej, wyroby regionalne, Cetynia - dwór króla Mikołaja, dawne poselstwa, nocleg w Ulcinj.

4 dzień - pobyt w Ulcinj, Ulcinj - położone na nadmorskim wzgórzu - pałac Balsiciów, meczet Ali Paszy I, wieczorem impreza bałkańska, nocleg w Ulcinj.

5 dzień - Kotor - schodzące do wód Zatoki Kotorskiej góry i pnąca się po nich twierdza św. Jana - panorama miasta, katedra św. Trypuna, amfiteatralnie położony na zboczu góry Kason Perast, rejs do położonej w Boce Kotorskiej wyspy z kościołem Matki Boskiej na skale, Budva - kamienne zaułki i place, nocleg w Ulcinj.

6 dzień - pobyt w Ulcinj, wyspa Ada, ujście do morza rzeki Bojany, otoczonej drewnianą zabudową, położoną częściowo na wodzie z wielkimi sieciami rybackimi, impreza owocowa, nocleg w Ulcinj.

7 dzień - Bar - Stary Bar - zatopiony w roślinach labirynt - niezamieszkałe stare miasto położone na wzgórzu,  piękne panoramy: Petrovac - czerwone skały Petrovaca, wyspa Świętej Niedzieli z cerkwią na klifie, wyspa Sveti Stefan - labirynt domów i schodów z kamienia, Hercegnovi - kamienne kościoły i twierdze pośród palm, rejs łodzią poprzez Bokę Kotorską do półwyspu Lustica - błękitna grota, do której wpływamy łodzią i uciechy w świetlistej toni morskiej, dzikie plaże półwyspu Lustica, impreza owocowa, nocleg w Ulcinj.

8 dzień - pobyt w Ulcinj, położone pośród gór Jezioro Szkoderskie przemierzamy łodzią - mokradła z wyrastającymi z wody drzewami, wyspy z monasterami i twierdzą osmańską, biesiada rybna, nocleg w regionie Żabljaka.

9 dzień - przepastny kanion Tary, spływ łodziami Tarą, wyjazd do Warszawy.

10 dzień - przyjazd do Warszawy.

Zapisz się na wyjazd