Sylwester u Hucułów - Trasa

Trasa

29.12.17- zbiórka godz. 17 na dworcu PKP Warszawa Wschodnia przy głównym wejściu od ulicy Kijowskiej, odjazd godz. 17.15.

Miejsce dosiadki tylko Lublin. Na parkingu, przy placu zamkowym na przeciwko dworca PKS.

30.12.17- Kosów- bazar z rękodziełem huculskim, degustacja lokalnych trunków, bania, nocleg w Bereżnicy.

31.12.17- Bereżnica- Czarnohora w zimowej aurze- wyprawa w góry z panoramą wijącego się Czeremoszu, dla narciarzy- Bukowel, impreza sylwestrowa, nocleg w Bereżnicy.

01.01.18- wyprawa w góry z panoramą Howerli i Popa Iwana, dla narciarzy- Bukowel, nocleg w Bereżnicy.

02.01.18- wyprawa po wioskach huculskich- obronne chaty grażdy, grajkowie, wiedźmy i opyry, dla narciarzy- Bukowel, nocleg we Lwowie.

03.01.18- Lwów- Opera otwierająca reprezentacyjny Prospekt Swobody z pomnikami Szewczenki i Mickiewicza, system umocnień: arsenały i baszta prochowa, Cerkiew Wołoska, Katedra Łacińska z gotyckimi łukami we wnętrzu tworzącymi atmosferę podniosłości, kaplica Boimów pokryta w całości manierystycznymi płaskorzeżbami, zaułek z mistyczną średniowieczną Katedrą Ormiańską, pełną tajemniczych, mrocznych malowideł, fresk i mozaiki, galeria Dzyga z tworami młodych lwowskich artystów, rynek z ratuszem i kamienicami: czarną i królewską - siedzibą króla Jana III Sobieskiego, bazary ze starociami i rękodziełem, przepełniony rzeźbą Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, godz. 15- wyjazd do Warszawy.

Zapisz się na wyjazd

Komentarze

W celu dodania komentarza należy się zalogować

Brak dodanych komentarzy