Sylwester u Hucułów - Trasa

27.12.18 - zbiórka o godz. 23 na dworcu PKP Warszawa Wschodnia, przy głównym wejściu od ulicy Kijowskiej, odjazd godz. 23.15. Można się dosiąść na trasie w Lublinie i Zamościu.

28.12.18 - Lwów - Opera otwierająca reprezentacyjny Prospekt Swobody z pomnikami Szewczenki i Mickiewicza, system umocnień: arsenały i baszta prochowa, Cerkiew Wołoska, Katedra Łacińska z gotyckimi łukami we wnętrzu tworzącymi atmosferę podniosłości, kaplica Boimów pokryta w całości manierystycznymi płaskorzeżbami, zaułek z mistyczną średniowieczną Katedrą Ormiańską, pełną tajemniczych, mrocznych malowideł, fresk i mozaiki, galeria Dzyga z tworami młodych lwowskich artystów, rynek z ratuszem i kamienicami: czarną i królewską - siedzibą króla Jana III Sobieskiego, bazary ze starociami i rękodziełem, przepełniony rzeźbą Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, nocleg we Lwowie.

29.12.18 - Kosów - bazar z rękodziełem huculskim, degustacja lokalnych trunków, bania, dla narciarzy - Bukowel, nocleg w Bereżnicy.

30.12.18 - Bereżnica - Czarnohora w zimowej aurze - wyprawa w góry z panoramą wijącego się Czeremoszu, dla narciarzy - Bukowel, nocleg w Bereżnicy.

31.12.18 - wyprawa w góry z panoramą Howerli i Popa Iwana, impreza sylwestrowa, dla narciarzy - Bukowel, nocleg w Bereżnicy.

01.01.18 - wyprawa po wioskach huculskich - obronne chaty grażdy, grajkowie, wiedźmy i opyry, wyjazd do Warszawy, przyjazd na miejsce.

Zapisz się na wyjazd