Kijów Czarnobyl - Trasa

29.12.20 - zbiórka w Warszawie na dworcu PKP Warszawa Wschodnia od ulicy Kijowskiej,  godz. 17, godz. 17.15 wyjazd autokarem do Kijowa.

30.12.20 - Monumentalne miejsca pomarańczowej rewolucji - ulica Chreszczatyk i Majdan Niezależności, pokryte złotymi kopułami zespoły cerkiewne św. Zofii i Michała, cerkiew św. Andrzeja dominująca nad wijącym się w stronę Dniepru Andrzejowym Zejściem, czyli krętą uliczką, otoczoną bazarem turystycznym i galeriami, Czerwony Uniwersytet, złote wrota broniące dostępu do średniowiecznego grodu, kolorowa secesja kijowska, nocleg w Kijowie.

31.12.20 - Czarnobyl - wyprawa do strefy, nocleg w Kijowie.

01.01.21 - Meżyhiria - pałac Wiktora Janukowycza - kaprysy władcy, wszechobecny przepych, złoto, marmur, mozaiki, rycerskie zbroje, fragmenty starożytności, cacka przeróżne, wypchany lew, podziemny korytarz, własne zoo... i po wszystkim można spocząć na tronie, sylwester na Majdanie Niezależności, nocleg w Kijowie.

02.01.21 - Ławra Kijowska - Peczerska - cerkwie i podziemny labirynt z relikwiami, miejsce pamięci wielkiego głodu, Pałac Mariański: miejsce uroczystych spotkań prezydenta, kamienica z chimerami, wyjazd do Warszawy.

03.01.21 - przyjazd do Warszawy.

Zapisz się na wyjazd